Groeps indeling

maandag

18:30 tot 19:30 uurDe Bende van Ellende
jongens groep 4 basisonderwijs
Met als leiding: Deveny & Anouk

18:30 tot 20:00 uurDe Gillende Keukenmeiden
meiden groep 5 basisonderwijs
Met als leiding: Sjevon, Patricia, Melissa & Merel

19:00 - 20:30 uurDe Stoere Beertjes
meiden groep 7 basisonderwijs
Met als leiding: Lieke, Nienke & Umit

19:00 - 20:30 uur#Partypoppers
meiden groep 8 basisonderwijs
Met als leiding: Anne, Els van 't Hof & Lou

20:00 tot 21:30 uurDream team
jongens 6de en 7de jaar v.o.
Met als leiding: Jean & Frans

20:00 tot 21:30 uur#XOXO
meiden 6de jaar v.o.
Met als leiding: Els & Willeke

dinsdag

18:30 tot 20:00 uurDe Fortnite Club
jongens groep 5 basisonderwijs
Met als leiding: Mark, Milou, Maud en Sanne

18:30 tot 20:00 uurDe Bakstenen
jongens groep 6 basisonderwijs
Met als leiding: Dirkje, Sam, Yoni, Jim en Petran

19:00 tot 20:30 uurDe Wildplassers
jongens groep 7 basisonderwijs
Met als leiding: Sander & Twan

20:00 - 21:30 uurOs Mam
jongens 2de jaar v.o.
Met als leiding: Wim & Joep

20:00 tot 21:30 uurBitches
meiden 3de jaar v.o.
Met als leiding: Lars & Nina

20:00 tot 21:30 uur9 Aover Duh Kop
meiden 4de jaar v.o.
Met als leiding: Karlijn & Rob T

woensdag

18:30 tot 19:30 uurDe Lachende Chipjes
meiden groep 4 basisonderwijs
Met als leiding: Nienke, Evie & Inge

19:30 - 21:00 uurDe Anbu Gang
jongens 1ste jaar v.o.
Met als leiding: Jos & Tim

20:00 - 21:30 uurFranse frietjes
meiden 5de jaar v.o.
Met als leiding: Esther & Chrissy

20:00 - 21:30 uurMayonaise knoeperts
jongens 3de jaar v.o.
Met als leiding: Jan & Richard

20:00 tot 21:30 uurWelpjes
meiden 5de jaar v.o.
Met als leiding: Sjuul, Rob F & Susan

20:00 tot 21:30 uurMOBHOBVOG
meiden 6de jaar v.o.
Met als leiding: Monique & Bauke

donderdag

18:30 tot 20:00 uurDe Klavertjes 23
meiden groep 6 basisonderwijs
Met als leiding: Dirkje, Louka & Celina

19:00 - 20:30 uurHenk de Potvis
jongens groep 8 basisonderwijs
Met als leiding: Thijs & Robin

19:30 tot 21:00 uur#Vreetbere
meiden 1ste jaar v.o.
Met als leiding: Kim, Maud, Evie & Inge

19:30 - 21:00 uurDe Mormels
meiden 2de jaar v.o.
Met als leiding: Rosina, Nina en Dirkje

20:30 - 22:00 uurDe Struuke Duukers
jongens 4de jaar v.o.
Met als leiding: Paul, Bart & Justin

20:00 - 21:30 uurGewoon Boef Man
jongens 5de jaar v.o.
Met als leiding: Theo, Zef & Jos

Jongeren Gilde Sevenum
GroepenContactBlokhut / VerhuurActiviteiten kalenderLeidingFoto'sLid worden?