Groeps indeling

maandag

18:30 tot 19:30 uurJongens groep 4
jongens groep 4 basisonderwijs
Met als leiding: Deveny, Renske & Sietse

18:30 tot 20:00 uurDe Kakelende Olifanten
meiden groep 6 basisonderwijs
Met als leiding: Sjevon, Patricia, Melissa & Merel

19:00 tot 20:30 uurDe Bakstenen
jongens groep 7 basisonderwijs
Met als leiding: Sam, Jean & Frans

19:00 - 20:30 uurDe Stoere Beertjes
meiden groep 8 basisonderwijs
Met als leiding: Lieke & Umit

19:30 - 21:00 uur#Partypoppers
meiden 1ste jaar v.o.
Met als leiding: Anne & Els van 't Hof

20:00 tot 21:30 uurDream team
jongens 18+
Met als leiding: Jean & Frans

20:00 tot 21:30 uur#XOXO
meiden 18+
Met als leiding: Els & Willeke

dinsdag

18:30 - 20:00 uurJongens groep 5
jongens groep 5 basisonderwijs
Met als leiding: Patricia, Anouk, Teun & Ruben

18:30 tot 20:00 uurDe Fortnite Club
jongens groep 6 basisonderwijs
Met als leiding: Sanne & Maud

19:30 tot 21:00 uurDe Wildplassers
jongens groep 8 basisonderwijs
Met als leiding: Sander, Twan & Wies

20:00 tot 21:30 uurBitches
meiden 4de jaar v.o.
Met als leiding: Lars & Nina

20:00 tot 21:30 uur9 Aover Duh Kop
meiden 5de jaar v.o.
Met als leiding: Karlijn & Rob

woensdag

18:30 - 19:30 uurMeiden groep 4
meiden groep 4 basisonderwijs
Met als leiding: Louka, Yoni, Lin & Evy

18:30 tot 20:00 uurDe Lachende Chipjes
meiden groep 5 basisonderwijs
Met als leiding: Nienke, Evie, Fran & Inge

19:30 - 21:00 uurHenk de Potvis
jongens 1ste jaar v.o.
Met als leiding: Thijs & Robin

19:30 - 21:00 uurDe Anbu Gang
jongens 2de jaar v.o.
Met als leiding: Justin, Martijn & Tim

20:00 - 21:30 uurMayonaise knoeperts
jongens 4de jaar v.o.
Met als leiding: Jan & Richard

20:00 tot 21:30 uurMOBHOBVOG
meiden 18+
Met als leiding: Monique & Bauke

donderdag

19:00 tot 20:30 uurDe Klavertjes 23
meiden groep 7 basisonderwijs
Met als leiding: Dirkje & Celina

19:30 tot 21:00 uur#Vreetbere
meiden 2de jaar v.o.
Met als leiding: Kim & Maud

20:00 - 21:30 uurDe Mormels
meiden 3de jaar v.o.
Met als leiding: Rosina & Nina

20:00 - 21:30 uurOs Mam
jongens 3de jaar v.o.
Met als leiding: Wim & Stan

20:30 - 22:00 uurDe Struuke Duukers
jongens 5de jaar v.o.
Met als leiding: Paul & Bart

Jongeren Gilde Sevenum
GroepenContactBlokhut / VerhuurActiviteiten kalenderLeidingFoto'sLid worden?